BİZE ULAŞIN

293 80 00

7 Gün 24 Saat Acil Servis Hizmeti
-

ALO 153

Evde Bakım Hizmet Birimi

Acil Sağlık Hizmetleri

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Acil Servisi 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Hafta içi günlerde saat 8.00 - 16.00 saatleri arasında Uzman hekim gözetiminde 2 Pratisyen Hekim tarafından acil servis hizmeti verilmekte gerektiğinde diğer uzmanlara konsültasyon yaptırılmaktadır. Bu saatler dışında ve hafta sonlarında yine bir şef nöbeti tutan Uzman ve 2 pratisyen hekim  tarafından acil servis hizmetleri yürütülmekte ve gerekli durumlarda hastalar icapçı hekimler tarafından konsülte edilmektedir.

Modern tıbbi cihazlar ile donatılmış olan acil serviste, müşahede odalarında, hastaların ilk tedavi ve gözlemleri yapılmaktadır. Ayrıca girişim odaları ve diğer teknik donanımlı odalarda ilk müdahaleler ve tetkikler zaman kaybetmeden yapılabilmektedir.

Acil cerrahi gerektiren durumlarda ameliyat ekibi en kısa sürede toplanmakta ve zaman kaybı olmaksızın müdahale gerçekleştirilebilmektedir. Hasta naklini gerektiren durumlar için iki adet acil müdahale ambulansı ve 3 adet hasta nakil ambulansı ile  24 saat hazır bulundurulmaktadır.

Acil servisimizde tüm ileri ve gelişmiş hastanelerde olduğu gibi Biyokimya, Mikrobiyoloji ve Radyoloji ünitelerinin 24 saat açık bulundurulması acil hastaların tetkikinde önemli kolaylıklar sağlamaktadır.

Başvuran ve acil veya acil olduğunu düşünen her hasta Acil Servis’e kabul edilir.Daha sonra hasta aciliyetine ve hastalığına göre uygun odaya alınır ve acil servis hekimi tarafından muayene edilir. Mümkün olan en kısa süre içinde tamamlanan tetkik ve değerlendirmelerin sonucunda, acil servis uzmanımız, gerekiyorsa hastadan ileri tetkik veya nöbetçi branş hekiminden konsültasyon isteyebilir.

BÖLÜM DOKTORLARIMIZ

Varol TUNALI

Uzmanlık Alanı: Acil Sağlık Hizmetleri

Okan ESENOĞLU

Uzmanlık Alanı: Acil Sağlık Hizmetleri

Ezgi ŞEKER EREN

Uzmanlık Alanı: Acil Sağlık Hizmetleri