BİZE ULAŞIN

293 80 00

7 Gün 24 Saat Acil Servis Hizmeti

ÖZ DEĞERLENDİRME PLANI

Öz Değerlendirme Planı

                                    
İBB EŞREFPAŞA HASTANESİ
 
YILLIK ÖZ DEĞERLENDİRME PLANI 
 
Doküman No: İBBEH.YÖN.PL.001 Yayın Tarihi25.06.2012 Revizyon No:02 Revizyon Tarihi: 04.08.2014 Sayfa No: 1/1
               
TARİH SAAT ARALIĞI DENETLENECEK BİRİM DENETLENECEK BİRİM SORUMLULARI DENETÇİLER
19.11.2018 09:00-11:30 ENFEKSİYON KONTROLÜ HÜSEYİN TARAKÇI / ZAHİDE DOĞRUÖZ MELTEM SABANCI - SEVGİ COŞKUNLAR
MALZEME VE CİHAZ YÖNETİMİ 1
(Tıbbi Ambar-Cihaz Takip Kalibrasyon)
HÜSEYİN OĞUL / ZEYNEL ALTUN / VEYSEL ÇİÇEK SERAP KARABAŞ - AYŞE KOÇYİĞİT
13:00-15:30 HİZMETE ERİŞİM TAHSİN TEMEL  / FİGEN YILMAZ HASBİ EKER - AYŞE KOÇYİĞİT
MALZEME VE CİHAZ YÖNETİMİ 2
(Genel Ambar-Demirbaş)
ASLI TAĞ / MEHMET ÇANAKÇI SERAP KARABAŞ - MELTEM SABANCI
20.11.2018 09:00-11:30 SERVİSLER/HASTA BAKIMI 1
(Yaşam Sonu Hizmetler)
AYŞE KOÇYİĞİT / SERAP KARABAŞ HASBİ EKER - GÜLÇİN SERTEL
13:00-15:30 RADYASYON GÜVENLİĞİ EMRAY AKKOÇ / MURAT YALÇINER Y. ENGİN YAYGIN - SERAP KARABAŞ
21.11.2018 09:00-11:30 SERVİSLER/HASTA BAKIMI 2
(Yaşam Sonu Hizmetler)
AYŞE KOÇYİĞİT / SERAP KARABAŞ HASBİ EKER - GÜLÇİN SERTEL
ACİL SERVİS/ ACİL YARDIM AMBULANSLARI ALİ AKIN / NEŞE AĞIRMAN SENEM Y. ÖZCAN - RANA TEKİN
13:00-15:30 TESİS YÖNETİMİ ERHAN ÖNEN / HAKAN ÖZYAR SENEM Y. ÖZCAN - AYŞE KOÇYİĞİT
MİKROBİYOLOJİ Y. ENGİN YAYGIN /  BİNNAZ DURDU - RANA TEKİN
ECZANE AYTÜL ŞAYER KÜRÜM MELTEM SABANCI - HASBİ EKER
22.11.2018 09:00-11:30 KURUMSAL YAPI HAKAN ÖZSEL  / AYŞE KOÇYİĞİT /
ERHAN ÖNEN / SENEM ÖZCAN
HÜLYA TEMEL - RANA TEKİN
13:00-15:30 KALİTE/DOKÜMANTASYON/GÜVENLİK RAPORLAMA HAKAN ÖZSEL / GÜLÇİN SERTEL / SENEM Y. ÖZCAN RANA TEKİN - BİNNAZ DURDU
23.11.2018 09:00-11:30 GÖSTERGE YÖNETİMİ AYGÜL MERT / ERHAN ÖNEN / SENEM Y. ÖZCAN GÜLÇİN SERTEL - SEVGİ COŞKUNLAR
EĞİTİM BİRİMİ FİLİZ DAĞ / SEVGİ COŞKUNLAR BİNNAZ DURDU - ZEYNEP İNAN
13:00-15:30 STERİLİZASYON NİLGÜN OKTAY / ELVAN ÖZDEMİR HÜLYA TEMEL - AYŞE KOÇYİĞİT
AMELİYATHANE EYLEM AK  / OLCAY AK / YASEMİN ŞEN SENEM Y. ÖZCAN- Y. ENGİN YAYGIN
TARİH SAAT ARALIĞI DENETLENECEK BİRİM DENETLENECEK BİRİM SORUMLULARI DENETÇİLER
26.11.2018 09:00-11:30 SOSYAL SORUMLULUK KENAN KUTLU GÜLÇİN SERTEL - MELTEM SABANCI
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI RAZİYE BAYRAM SEVGİ COŞKUNLAR - ZEYNEP İNAN
DOĞUMHANE HİZMETLERİ ERCAN KORU / SEMA ÇAKIR SERAP KARABAŞ - SENEM Y. ÖZCAN
13:00-15:30 TIBBİ KAYIT VE ARŞİV HİZMETLERİ ZEYNEP İNAN MURAT YALÇINER - AYŞE KOÇYİĞİT
DIŞ KAYNAK KULLANIMI HAKAN ÖZSEL / ERHAN ÖNEN / AYŞE KOÇYİĞİT GÜLÇİN SERTEL - SENEM Y. ÖZCAN
PATOLOJİ MEHTAP ÇETİNEL / SEZGİ MERT HÜLYA TEMEL - Y. ENGİN YAYGIN
27.11.2018 09:00-11:30 SAĞLIKLI ÇALIŞMA YAŞAMI FİGEN YILMAZ / HAKAN ÖZYAR / BİNNAZ DURDU ZEYNEP İNAN - SEVGİ COŞKUNLAR
13:00-15:30 YOĞUN BAKIM ÖZLEM Ö. KIRGIZ / GÜLAY SONUMUTLU SERAP KARABAŞ - SENEM Y. ÖZCAN
28.11.2018 09:00-11:30 ACİL DURUM AFET YÖNETİMİ MÜRÜVVET TÜRKYILMAZ / SEVCAN TOĞUL /              ZEYNEL A. ALTUN /   VEYSEL ÇİÇEK  MURAT YALÇINER - SERAP KARABAŞ
13:00-15:30 HASTA DENEYİMİ BAHAR C. GEMİCİ / AYŞE KOÇYİĞİT / BİNNAZ DURDU MURAT YALÇINER - MELTEM SABANCI
29.11.2018 09:00-11:30 RİSK YÖNETİMİ ERHAN ÖNEN / SENEM Y. ÖZCAN HÜLYA TEMEL - ZEYNEP İNAN
YENİ DOĞAN BİRİMİ EBRU AKAR / BAHAR İRSOY SERAP KARABAŞ - AYŞE KOÇYİĞİT
13:00-15:30 FTR BİRİMİ/UYKU BİRİMİ/GÜNDÜZ HASTANESİ NURHAYAT YAZGAN / BETÜL TENDRİÇ / ESİN ÖZCAN / NALAN EŞREFOĞLU / NERİMAN ÜNVER GÜLÇİN SERTEL - HASBİ EKER
OTELCİLİK HİZMETLERİ ERHAN ÖNEN / HAKAN ÖZYAR / TUĞÇE KAHRAMAN  / AYŞE KOÇYİĞİT Y. ENGİN YAYGIN - SENEM Y. ÖZCAN
ATIK YÖNETİMİ RANA TEKİN / HAKAN ÖZYAR BİNNAZ DURDU - MURAT YALÇINER
30.11.2018 09:00-11:30 BİYOKİMYA HÜLYA TEMEL / HATİCE IŞIK RANA TEKİN - MELTEM SABANCI
BİLGİ YÖNETİMİ ERHAN ÖNEN / HAKAN ÖZYAR / AYGÜL MERT / GÜLDEN MUTLU GÜLÇİN SERTEL - HASBİ EKER
13:00 - 15:30 TRANSFÜZYON HİZMETLERİ MEHMET K. HASIRCI / HASBİ EKER AYŞE KOÇYİĞİT - MURAT YALÇINER
          

 
İBB EŞREFPAŞA HASTANESİ
 
YILLIK ÖZ DEĞERLENDİRME TAKİP PLANI 
 
Doküman No: İBBEH.YÖN.PL.001 Yayın Tarihi25.06.2012 Revizyon No:02 Revizyon Tarihi: 04.08.2014 Sayfa No: 1/1
               
TARİH SAAT ARALIĞI DENETLENECEK BİRİM DENETLENECEK BİRİM SORUMLULARI DENETÇİLER
03.12.2018 09:00-11:30 ENFEKSİYON KONTROLÜ HÜSEYİN TARAKÇI / ZAHİDE DOĞRUÖZ MELTEM SABANCI - SEVGİ COŞKUNLAR
MALZEME VE CİHAZ YÖNETİMİ 1
(Tıbbi Ambar-Cihaz Takip Kalibrasyon)
HÜSEYİN OĞUL / ZEYNEL ALTUN / VEYSEL ÇİÇEK SERAP KARABAŞ - AYŞE KOÇYİĞİT
13:00-15:30 HİZMETE ERİŞİM TAHSİN TEMEL  / FİGEN YILMAZ HASBİ EKER - AYŞE KOÇYİĞİT
MALZEME VE CİHAZ YÖNETİMİ 2
(Genel Ambar-Demirbaş)
ASLI TAĞ / MEHMET ÇANAKÇI SERAP KARABAŞ - MELTEM SABANCI
04.12.2018 09:00-11:30 SERVİSLER/HASTA BAKIMI 1
(Yaşam Sonu Hizmetler)
AYŞE KOÇYİĞİT / SERAP KARABAŞ HASBİ EKER - GÜLÇİN SERTEL
13:00-15:30 RADYASYON GÜVENLİĞİ EMRAY AKKOÇ / MURAT YALÇINER Y. ENGİN YAYGIN - SERAP KARABAŞ
05.12.2018 09:00-11:30 SERVİSLER/HASTA BAKIMI 2
(Yaşam Sonu Hizmetler)
AYŞE KOÇYİĞİT / SERAP KARABAŞ HASBİ EKER - GÜLÇİN SERTEL
ACİL SERVİS/ ACİL YARDIM AMBULANSLARI ALİ AKIN / NEŞE AĞIRMAN SENEM Y. ÖZCAN - RANA TEKİN
13:00-15:30 TESİS YÖNETİMİ ERHAN ÖNEN / HAKAN ÖZYAR SENEM Y. ÖZCAN - AYŞE KOÇYİĞİT
MİKROBİYOLOJİ Y. ENGİN YAYGIN /  BİNNAZ DURDU - RANA TEKİN
ECZANE AYTÜL ŞAYER KÜRÜM MELTEM SABANCI - HASBİ EKER
06.12.2018 09:00-11:30 KURUMSAL YAPI HAKAN ÖZSEL  / AYŞE KOÇYİĞİT /
ERHAN ÖNEN / SENEM ÖZCAN
HÜLYA TEMEL - RANA TEKİN
13:00-15:30 KALİTE/DOKÜMANTASYON/GÜVENLİK RAPORLAMA HAKAN ÖZSEL / GÜLÇİN SERTEL / SENEM Y. ÖZCAN RANA TEKİN - BİNNAZ DURDU
07.12.2018 09:00-11:30 GÖSTERGE YÖNETİMİ AYGÜL MERT / ERHAN ÖNEN / SENEM Y. ÖZCAN GÜLÇİN SERTEL - SEVGİ COŞKUNLAR
EĞİTİM BİRİMİ FİLİZ DAĞ / SEVGİ COŞKUNLAR BİNNAZ DURDU - ZEYNEP İNAN
13:00-15:30 STERİLİZASYON NİLGÜN OKTAY / ELVAN ÖZDEMİR HÜLYA TEMEL - AYŞE KOÇYİĞİT
AMELİYATHANE EYLEM AK  / OLCAY AK / YASEMİN ŞEN SENEM Y. ÖZCAN- Y. ENGİN YAYGIN
TARİH SAAT ARALIĞI DENETLENECEK BİRİM DENETLENECEK BİRİM SORUMLULARI DENETÇİLER
10.12.2018 09:00-11:30 SOSYAL SORUMLULUK KENAN KUTLU GÜLÇİN SERTEL - MELTEM SABANCI
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI RAZİYE BAYRAM SEVGİ COŞKUNLAR - ZEYNEP İNAN
DOĞUMHANE HİZMETLERİ ERCAN KORU / SEMA ÇAKIR SERAP KARABAŞ - SENEM Y. ÖZCAN
13:00-15:30 TIBBİ KAYIT VE ARŞİV HİZMETLERİ ZEYNEP İNAN MURAT YALÇINER - AYŞE KOÇYİĞİT
DIŞ KAYNAK KULLANIMI HAKAN ÖZSEL / ERHAN ÖNEN / AYŞE KOÇYİĞİT GÜLÇİN SERTEL - SENEM Y. ÖZCAN
PATOLOJİ MEHTAP ÇETİNEL / SEZGİ MERT HÜLYA TEMEL - Y. ENGİN YAYGIN
11.12.2018 09:00-11:30 SAĞLIKLI ÇALIŞMA YAŞAMI FİGEN YILMAZ / HAKAN ÖZYAR / BİNNAZ DURDU ZEYNEP İNAN - SEVGİ COŞKUNLAR
13:00-15:30 YOĞUN BAKIM ÖZLEM Ö. KIRGIZ / GÜLAY SONUMUTLU SERAP KARABAŞ - SENEM Y. ÖZCAN
12.12.2018 09:00-11:30 ACİL DURUM AFET YÖNETİMİ MÜRÜVVET TÜRKYILMAZ / SEVCAN TOĞUL /              ZEYNEL A. ALTUN /   VEYSEL ÇİÇEK  MURAT YALÇINER - SERAP KARABAŞ
13:00-15:30 HASTA DENEYİMİ BAHAR C. GEMİCİ / AYŞE KOÇYİĞİT / BİNNAZ DURDU MURAT YALÇINER - MELTEM SABANCI
13.12.2018 09:00-11:30 RİSK YÖNETİMİ ERHAN ÖNEN / SENEM Y. ÖZCAN HÜLYA TEMEL - ZEYNEP İNAN
YENİ DOĞAN BİRİMİ EBRU AKAR / BAHAR İRSOY SERAP KARABAŞ - AYŞE KOÇYİĞİT
13:00-15:30 FTR BİRİMİ/UYKU BİRİMİ/GÜNDÜZ HASTANESİ NURHAYAT YAZGAN / BETÜL TENDRİÇ / ESİN ÖZCAN / NALAN EŞREFOĞLU / NERİMAN ÜNVER GÜLÇİN SERTEL - HASBİ EKER
OTELCİLİK HİZMETLERİ ERHAN ÖNEN / HAKAN ÖZYAR / TUĞÇE KAHRAMAN  / AYŞE KOÇYİĞİT Y. ENGİN YAYGIN - SENEM Y. ÖZCAN
ATIK YÖNETİMİ RANA TEKİN / HAKAN ÖZYAR BİNNAZ DURDU - MURAT YALÇINER
14.12.2018 09:00-11:30 BİYOKİMYA HÜLYA TEMEL / HATİCE IŞIK RANA TEKİN - MELTEM SABANCI
BİLGİ YÖNETİMİ ERHAN ÖNEN / HAKAN ÖZYAR / AYGÜL MERT / GÜLDEN MUTLU GÜLÇİN SERTEL - HASBİ EKER
13:00 - 15:30 TRANSFÜZYON HİZMETLERİ MEHMET K. HASIRCI / HASBİ EKER AYŞE KOÇYİĞİT - MURAT YALÇINER