BİZE ULAŞIN

293 80 00

7 Gün 24 Saat Acil Servis Hizmeti

BAŞKAN'IN MESAJI

Başkan'ın Mesajı

Aziz Kocaoğlu
Sevgili Hemşehrilerim

“Önce insan” diyen bir anlayış doğrultusunda hizmet üreten İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak, sizlere daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak ve bu hizmetten dileyen herkesin yararlanabilmesi için çalışıyoruz.

Yüzyılı aşkın bir süredir hizmet veren Eşrefpaşa Hastanesi’ni, neredeyse tüm olanaklarımızı seferber ederek çağdaş bir görünüme ve misyonuna uygun bir işleyişe kavuşturmak için çalıştık. İzmirli'nin malı olan bu hastaneyi, toplumun her kesimine koruyucu hekimlik ve tedavi hizmetlerini verebilen, yüksek teknoloji ile donatılmış bir sağlık kuruluşu olarak kentimize yakışan bir kimliğe büründürdük. Hastanemizle büyük gurur duyuyoruz.

Sevgili Hemşehrilerim,

Bizim dünya görüşümüze göre, sağlık hizmetlerinden yararlanmak, en temel insan haklarından biridir. Bu anlayışı rehber edinen İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentte yaşayan tüm insanlara aynı perspektiften bakar. Parası olsun olmasın, sosyal güvencesi olsun olmasın, bu kapıdan giren herkes bizim için eşittir ve değerlidir. Bu nedenle, sosyal belediyecilik anlayışımızın bir gereği olarak, güvencesi olmayan hastalar da dahil olmak üzere, İzmir’deki tüm kurumlara bağlı vatandaşlarımıza sağlık hizmeti vermekteyiz.

Biliyoruz ki, sağlıklı nesiller yetiştirebilmek, hastalanan çocuğunu tedavi ettiremeyen anne ve babanın sıkıntısını paylaşmak, yaşlılarımızın derdine derman olmak, bizim için tüm hizmetlerden daha önemlidir.

Unutmayın!
Biz sizin için varız...

Hepinize hastalıklardan uzak, uzun ve mutlu bir yaşam diliyorum. 

AZİZ KOCAOĞLU
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI